درباره ما

برند میراکنترل در سال 1393 بنا به کمبودهای حوزه تجهیزات صنعتی و ابزاردقیق؛ با ایده تامین به موقع و همچنین خدمات متصل به محصولات در صنعت خلق شد. میراکنترل یک شرکت تامین کننده ارزش محور است. میراکنترل ماموریت خود را «پاسخگویی و راهنمایی کامل مخاطبین قبل از خرید، تامین به موقع کالا، و ارائه خدمات متصل به محصول و پس از فروش مناسب برای خرید هرنوع محصول از این مجموعه» می داند.
با توجه به اینکه از تاسیس میراکنترل زمان زیادی نمی‌گذرد، اما با هم‌افزایی متخصصان و کارشناسان جوان این مرزوبوم؛ این مجموعه گام‌های مهمی را در جهت تامین تجهیزات صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و… کشور برداشته است.

در این مسیر و در طی این سالها، میراکنترل همانند تمامی فعالین این حوزه، با فرازونشیب‌های فراوانی مواجه بوده اما نیروی محرک رو به جلو در تمامی مراحل، عزم جدی مدیران این مجموعه در تحقق این نکته «محصول و خدمات باکیفیت و حمایت و خدمات پس از فروش، متضمن موفقیت کسب و کار»، همواره میراکنترل را برآن داشته تا علاوه بر تامین به موقع کالاهای اساسی و کمیاب این حوزه از صنعت، در پاسخگویی، خدمات پس از فروش و رفع مسائل احتمالی ثابت قدم بوده و این موارد را ارزش محوری و اصلی خود می‌داند و به آن پایبند است.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
ابزار دقیق و کنترل فرآیند اتوماسیون میراکنترل
نوع فعالیت :
وارد کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
محصولات ابزار دقیق، ترانسمیتر فشار، پوزیشنر، محصولات زیمنس، محصولات امرسون، محصولات روزمونت، محصولات یوکوگوا، محصولات سامسون، ترانسمیتر اختلاف فشار، شیر برقی، فلومتر، رله، رله امرجنسی، بریر، سنسور دما
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص

جدیدترین اطلاعات "ابزار دقیق و کنترل فرآیند اتوماسیون میراکنترل" را دریافت کنید:

 
ابزار دقیق و کنترل فرآیند اتوماسیون میراکنترل
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : محصولات ابزار دقیق، ترانسمیتر فشار، پوزیشنر، محصولات زیمنس، محصولات امرسون، محصولات روزمونت، محصولات یوکوگوا، محصولات سامسون، ترانسمیتر اختلاف فشار، شیر برقی، فلومتر، رله، رله امرجنسی، بریر، سنسور دما
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-33984295
بروز رسانی 9 روز پیش